Shiatsu
Alternativní techniky
Reiki
Lymfatické masáže
Dornova metoda
Kraniosakrální terapie
Klasické masáže
TČM
O mně
Ceník
Fotogalerie
Odkazy
Úvodní strana

Reiki

Reiki znamená univerzální energie vesmíru (Rei=vesmírná, Ki=energie)

Reiki je názvem pro životní energii proudící kolem nás. Současně označuje metodu, která tuto energii aktivuje, vede a vyrovnává tak, aby mobilizovala vlastní ozdravné síly těla nebo aby podpořila souznění mezi tělem, duší a duchem.

Reiki je bezpečná, jemná a nenásilná metoda praktického uzdravování. Zvyšuje energii, zmírňuje bolest, umožňuje hlubokou relaxaci a navozuje pocit harmonie. Aktivuje samoléčebný mechanismus člověka a zlepšuje též mimosmyslové vnímání. Je to jedna z nejpřirozenějších životadárných energií vesmíru, která navrací vše do harmonie. Tato energie se nachází všude kolem nás a je neoddělitelnou součástí energetického systému každého živého organismu.

Reiki působí jak na nemoc již projevenou, tak i na její příčinu. Není spojena s věkem, vyznáním ani vzděláním, působí také na zvířata, rostliny i neživou přírodu. Je vhodná v podstatě pro každého člověka, ale ne každý v sobě pociťuje potřebu získat tuto zkušenost.

„K dosažení hluboké zkušenosti Reiki není nutno v ní věřit, stejně jako nemusíš věřit, že ovoce je sladké, aby sis na něm pochutnal. Ale musíš do něj kousnout!“

Eva Kubíková_Čsl. armády 868_253 01 Hostivice _e.kubikova59@seznam.cz_www.eva-masazeshiatsu.cz_ tel. 606 680 047